Tel. 8 5 200 0000
info@confidento.lt

Siųsti

Naikinimas

Einamųjų dokumentų naikinimas

Dokumentus naikiname Jūsų biure 

Naikiname konfidencialius dokumentus, kurie susikaupia per dieną. Jūsų biure pastatome specialius rakinamus naikinimo konteinerius, į kuriuos galėsite mesti visus nereikalingus dokumentus. Užtikriname, kad konfidencialios informacijos niekas nepanaudos. Mūsų darbuotojai periodiškai arba nustatytu dažnumu atvažiuos ir išveš dokumentus sunaikinti, o konteineris liks Jūsų biure. 

 

Įvairius dokumentus naikinimo įrenginiu sumalame į skiauteles 

Dokumentus naikiname dokumentų naikinimo įrenginiu, kuris susmulkina dokumentus iki neatpažįstamo lygio. Dažniausiai naudojamas lygis yre vadinamasis 3 DIN lygis. Žinoma gali būti ir dar smulkesnis - 4as, 5as ar 6as. Tokia paslauga brangesnė ir naudojama išskirtinai aukšto konfidencialumo dokumentams, kaip pvz.: NATO ar kitos ypač slaptos organizacijos.
 
Mūsų įrenginiu naikinti patikimiau, nes jis dokumentų nepjausto į juosteles, o sumala į mažas skiauteles. Iš šių skiautelių atkurti dokumentų neįmanoma. Šis įrenginys sunaikina ir dokumentus, kurie susegti metalinėmis kniedėmis ar sąvaržėlėmis. Taip pat naikina kasetes ir plastikines korteles.
 
Mums rūpi gamtos išsaugojimas, todėl visas pas mus sumaltas popierius yra perdirbamas 100%. Įsidiegėme ISO 14001 aplinkosaugos standartus.

 

Alternatyva dokumentų naikikliams 

Mūsų nuolatinio dokumentų naikinimo paslauga pakeičia dokumentų naikiklius ir užtikrina didesnį konfidencialumą.
 

Pasibaigusio saugojimo bylų naikinimas

Saugiai sunaikiname konfidencialius dokumentus

Greitai ir konfidencialiai sunaikiname dokumentus su metalinėmis detalėmis, plastikines korteles ar CD/DVD diskus. Naikiname įrengimu, kai dokumentai yra pjaustomi ne į juosteles, o malami į smulkius skutelius ir supresuojami. Dokumentai dažniausiai naikinami 3čia DIN klase, nors gali būti naikinami iki 6 saugumo lygio. Naikintinus dokumentus atvyksime pasiimti patys, arba Jums patogiu metu galite juos pristatyti patys ir stebėti naikinimo procesą. Taip pat galima stebėti prisijungus internetu per vaizdo kameras.

 

Atliekame dokumentų vertės ekspertizę

Kai pasibaigia teisės norminių aktų nustatyti dokumentų saugojimo terminai, archyvinius dokumentus galima naikinti tik atlikus jų vertės ekspertizę. Prieš dokumentų sunaikinimą, galime atlikti naikintinų dokumentų atrinkimą. Visi įmonėje esantys dokumentai vertinami pagal jų reikalingumo kriterijus:
  • Įstaigos administravimo ir informaciniams poreikiams;
  • Teisės norminių aktų nustatytos įstaigos atsakomybės ir veiklos įrodymams;
  • Su įstaigos veikla susijusių fizinių ir juridinių asmenų teisėms užtikrinti;
  • Numatomiems ir galimiems tyrimams atlikti;
  • Įrodymams ir informacijai apie įstaigos teises, pareigas, politiką, veiklą, ryšius, interesus, mokslo ir kultūros tikslais. 

 

Sudarome dokumentų naikinimo aktą

Vadovaujantis Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos įsakymu Nr. V-100 ( Valstybės žinios, 2011-03-17, Nr. 32-1534 ) "Dėl bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklės patvirtinimo" ir vėlesniais jo pakeitimais, atrinksime naikinamus dokumentus, atskirsime laikino ir ilgo saugojimo dokumentus, sudarysime naikinimo aktą. Tik patvirtinus Jūsų įmonės vadovui ar DEK, sunaikinsime dokumentus. 

 

Sekame Jūsų dokumentų saugojimo terminus

Jeigu dokumentus saugote mūsų saugyklose, pateiksime Jums pasibaigusio saugojimo termino dokumentų ataskaitą. Bylas naikinsime tik gavę patvirtintą dokumentų naikinimo aktą ir Jūsų leidimą sunaikinti. Jeigu pageidausite, galėsite stebėti Jūsų įmonės dokumentų naikinimo procesą.